ETR referens fogadóóra változás!

Hegyi Lejla

FOGADÓÓRÁJA március 27. és április 7. között az alábbiak szerint módosul:

március 29-én (szerdán) 10:00-11:00 között

április 5-én (szerdán) 10:00-11:00 között

A február végén közzétett, ettől eltérő egyéb időpontok elmaradnak!

Kérem, hogy mindennemű ETR-problémát az etrreferens@sci.u-szeged.hu címre írjanak meg.

Megértésüket köszönöm!

Szeged, 2017. március 23.

Boa Anikó

tanulmányi osztályvezető

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.