valasztas_2017

Munkavédelmi képviselő választás 2. forduló

2017. május 9-11.

Dr. Feleky Gábor a Közalkalmazotti Tanács Választási Bizottság elnöke értesítése szerint az ismételt munkavédelmi képviselő választás időpontja 2017. május 9-11. között lesz. A jelölt továbbra is Dr. Kozma Gábor tudományos segédmunkatárs, a Kémiai Intézetből. Szavazhat az egyetemmel közalkalmazotti jogviszonyban álló valamennyi közalkalmazott, azaz választási joggal rendelkezik a részfoglalkozású és a vezető beosztású közalkalmazott is. A választásban nem vehet részt az, aki az SZTE-n nem közalkalmazotti jogviszonyban, hanem polgári jogviszony (pl. megbízási jogviszony) keretében végez munkát.

A megismételt választások során az érintett dolgozók több mint egyharmadának (plusz 1 fő) jelenléte szükséges az érvényességhez. Ez kb. 150-160 fő szavazatát jelenti.

Az eredményesebb szavazási arány elérése érdekében a fix szavazó urna mellett, mozgó urna is kihelyezésre kerül az egységekhez.

A fix szavazó urna a Dékáni Hivatal titkárságán kerül elhelyezésre, ahol az alábbi időpontokban lehet szavazni:

2017. május 9-én (kedden) 8-tól 16 óráig

2017. május 10-én (szerdán) 8-tól 16 óráig

2017. május 11-én (csütörtök) 8-tól 15 óráig

A mozgó urna az alábbi helyeken és időben lesz elhelyezve:

Földrajzi és Földtudományi Intézet (Egyetem utca) 2017. május 9. kedd délelőtt
Informatikai Intézet (Árpád tér, Irinyi épület) 2017. május 9. kedd délután
Szerves Kémiai Tsz.,Szervetlen és Analitikai Kémiai Tsz., Optikai és Kvantumelektronikai Tsz.(Dóm tér 7-8-9) 2017. május 10. szerda délelőtt
Béke épületben lévő TTIK egységek 2017. május 10. szerda délután

Szeged, 2017. május 8.

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.