Iparjogvédelmi Konferencia

A Magyar Iparjogvédelmi és Szerzői Jogi Egyesület (MIE) pályázatot hirdet negyed- és ötödéves egyetemisták részére a „Iparjogvédelmi Konferencia” című kétnapos szakmai konferencián történő térítésmentes részvételre.

Helyszín: Balatonfüred, Füred Spa & Conference Hotel****

Időpont: 2017. május 25-26.

A konferencián történő térítésmentes részvételt a Magyar Iparjogvédelmi és Szerzői Jogi Egyesület jogi tagjainak felajánlásából finanszírozzuk.

A támogatás alapján a konferencián legfeljebb 6 negyed-illetve ötödéves, munkahellyel nem rendelkező hallgató részvételi díj megfizetése nélkül vehet részt (kétágyas szobában történő elhelyezéssel).

A pályázathoz kérjük csatolni a konferencia jelentkezési lapját, a pályázó önéletrajzát és motivációs levelét, valamint egy ajánló javaslatát.

A pályázat leadási határideje: 2017. május 10.

Kérjük a pályázatot a következő címre elküldeni:

E-mail: racsek.zsoka@mie.org.hu
Tel./Fax: +36-1-353-1661

További információk: +36-1-353-1661 (Racsek Zsóka)

Budapest, 2017. április 26.

dr. Szecskay András, elnök
dr. Pethő Árpád, ügyvezető elnök
Ravadits Imre, alelnök

A felhívás pdf formátumban.

A jelentkezési lap pdf formátumban.

A jelentkezési lap word formátumban.

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.