padsor

Rektori szünet - 2017.04.28.

Az SZTE Egyetemi Hallgatói Önkormányzat 2017. április 27-29. között rendezi meg a Szegedi Egyetemi Napokat. Erre figyelemmel az SZTE rektora rektori (oktatási) szünetet engedélyezett 2017. április 28. napjára (péntekre), a nappali tagozatos hallgatók számára.

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317