SZTE oktatói, dolgozói KORCSOLYÁZÁS a Műjégpályán

Időpont: 2016. március 18. (péntek) 17. 00-19.00 óráig

Szeretettel várjuk egyetemünk oktatóit, dolgozóit egy közös péntek délutáni kikapcsolódásra, ahol egyéni igény szerint lehetőség lesz a korcsolyázás alapjainak megismerésére, illetve szabad korcsolyázásra is! Korcsolyát az egyetem korlátozott számban és méretben ingyenesen biztosít!!! Kesztyű viselete kötelező!

Időpont: 2016. március 18. (péntek) 17. 00-19.00 óráig – (Közönség korcsolyázás időpontjában.)

Helyszín: Városi Műjégpálya, Szeged –Szabadkai út

Résztvevők: a SZTE oktatói, dolgozói, házastársaik és gyermekeik.

Szervezők: SZTE Sportközpont oktatói

Jelentkezési határidő: 2016. március 16. (szerda), a következő elérhetőségen: madar18@gmail.com

Belépés:

Kedvezményes, 250 Ft-os, csoportos belépővel.

Egyetemi, dolgozói, oktatói kártya, Alma Mater kártyával.

Az SZTE dolgozói karszalagot kapnak.

Szeged, 2016. február 21.

Hézsőné Böröcz Andrea

SZTE Sportközpont igazgató

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.