II. „Nyárindító” kerékpár és vízitúra egyetemi dolgozóknak

2016. június 25-én (szombat) az SZTE Sportközpont és az EDF DÉMÁSZ Szeged Vízisport Egyesület szervezésében lehetőséget biztosítunk az egyetem oktatói és dolgozói, valamint családtagjaik számára egy közös kirándulásra,mely kerékpárral Algyőre, vízen vissza Szegedre, igény szerint sárkányhajóval, páros túrakajakokkal történik.

Gyülekező 9h-kor a Vízitelepen, Felső Tisza part 4.
  • Indulás kerékpárral a Tisza töltésen végig az Algyői strandig. 16 km
  • A strandon a kerékpárok felrakodása vontára, szabad játék, tollas-, röplabda, foci, kajakok kipróbálása, lapát helyes fogása, evezés gyakorlása.
  • 14h-kor vízre szállás és evezés a Tiszán a Vízitelepig.
  • Várható érkezés: 17h
  • Vacsora: bográcsban készült paprikás krumpli

Részvételi költség: 2500 Ft, ami tartalmazza a kerékpárok visszaszállítását, a hajóbérlést, bográcsost.

Jelentkezési határidő: Június 20-ig

Létszám: Minimum 16 fő, maximum 35 fő / a jelentkezés sorrendjében

Szükséges felszerelés: Kerékpár, sapka, naptej, fürdő ruha, törölköző, tányér, evőeszköz, innivaló, szendvics.

Jelentkezés: a részvételi költség befizetésével Petrovicsné Tejes Editnél a Sportközpontban:

• kedd 10h-12h
  • csütörtök 14h-16h.

Bővebb információ: E-mail: tejes@sport.u-szeged.hu,

Tel: 20/389 7311

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.