vegleges

SZTE Innovációs Nap 2016

A Szegedi Tudományegyetem 2016-ban is kitárja kapuit és szeretettel várja az innováció iránt érdeklődőket 2016. április 28-án a József Attila Tanulmányi és Információs Központban.

A Szegedi Tudományegyetem idén is megrendezi a már hagyományosnak számító SZTE Innovációs Napot.

Időpont: 2016. április 28 (csütörtök), 10:00 óra (regisztráció 9:30-tól)

Helyszín: József Attila Tanulmányi és Információs Központ

(6722 Szeged, Ady tér 10.)

A rendezvény célja, hogy összehozza a kutatói élet szereplőit, oktatókat, kutatókat, valamint társintézmények és vállalati partnereink innováció iránt érdeklődő szakembereit. A meghívott szakemberek olyan problémákra és kihívásokra hívják fel a vendégek figyelmét, amelyekkel az innovációs és technológia transzfer folyamatokban érintett kutatóknak és vállalkozásoknak egyaránt szembesülniük kell.

Az idei évben első alkalommal kerül átadásra az SZTE Innovációs Díja a következő kategóriákban:

a, Leginnovatívabb TDK munkáért

b, Leginnovatívabb PhD munkáért

c, Leginnovatívabb kutatómunkáért a műszaki tudományok területén

d, Leginnovatívabb kutatómunkáért a természettudományok és élettudományok területén

e, Leginnovatívabb kutatómunkáért a bölcsészettudományok és társadalomtudományok területén

Ezen felül olyan témákat vonultatunk fel, amelyek szorosan kapcsolódnak az egyetem-ipari együttműködésekhez, ipari partnereinkkel elért közös eredményeinkhez és későbbi elképzeléseinkhez. Célunk a Szegedi Tudományegyetem térségi gazdaságszervező szerepének erősítése, a vállalti partnerség ösztönzése.

A rendezvényen való részvétel ingyenes, azonban a terem befogadóképessége miatt előzetes regisztrációhoz kötött. Kérjük az érdeklődőket, hogy részvételüket előzetes regisztrációval jelezzék a Kutatás-fejlesztési és Innovációs Igazgatóság számára.

További információk

Kérdés esetén a Kutatás-fejlesztési és Innovációs Igazgatóság munkatársai várják megkeresésüket az alábbi elérhetőségeken:

Telefon: +36 62 546-702

Regisztrálni az alábbi űrlap kitöltésével lehet:

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.