Gyászjelentés

A gyászoló család és a Szegedi Tudományegyetem Bolyai Intézete mély fájdalommal tudatja, hogy az Algebra és Számelmélet Tanszék címzetes egyetemi tanára és több, mint tíz éven át tanszékvezetője 2015. október 3-án, életének 77. évében elhunyt.

Gyaszhir_Megyesi_Laszlo

Friss hírek RSS

Friss hírek

2020. március 27.
2020. március 12.

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317