ofkd_logo

XV. Országos Felsőoktatási Környezettudományi Diákkonferencia

A Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar, Környezettudományi és Műszaki Intézete 2016. március 30. - április 01. között rendezi a XV. Országos Felsőoktatási Környezettudományi Diákkonferenciát Szegeden.

A konferenciára olyan (mellékletekkel együtt) minimum 30, maximum 50 oldalas magyar nyelvű pályamunkával (pl. TDK dolgozat, a célnak megfelelően átdolgozott szakdolgozat, diplomamunka, egyéb tudományos fórumon igazoltan megmérettetett tanulmánnyal) lehet jelentkezni, amelyet a pályázók környezettudományi (-és határterületei) témakörben a felsőoktatási intézmények graduális (BSc/BA) vagy posztgraduális (MSc/MA) képzésben részt vevő hallgatói a 2014/2015 vagy a 2015/2016 tanévben készítettek.

A konferenciára regisztrálni az http://ofkd2016.u-szeged.hu/ honlapon keresztül lehet, ahol minden fontos információ megtalálható.