Gyász gyertya

Gyászhír

Megrendülten tudatjuk mindazokkal, akik szerették és tisztelték, hogy DR. FEJES PÁL professor emeritus, az Alkalmazott Kémiai Tanszék (1971-1996), illetve a Radiokémiai Tanszék (1970-1984) korábbi vezetője, aki több ciklusban vezette a Kémiai Tanszékcsoportot is, életének 86-ik évében, rövid, súlyos betegségben elhunyt.

Dr. Fejes Pál

A hamvasztás utáni búcsú szentmise 2016. szeptember 22-én, csütörtökön 11 órakor lesz a Dómban.

Az elhunytat a Szegedi Tudományegyetem saját halottjának tekinti. Emlékét megőrizzük!

Szegedi Tudományegyetem

Természettudományi és Informatikai Kar

Alkalmazott és Környezeti Kémiai Tanszék

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.