Szegedi Tudományegyetem Környezettudományi Intézete Logótervezési Pályázatot hirdet

A pályázat célja

Színes grafikus logó megtervezése az intézet egyedi azonosítására melynek felirata

„SZTE Környezettudományi Intézet”

Díjazás

Az első helyezett díja 75000 Ft

Kik nevezhetnek?

Az SZTE Környezettudományi Intézet szakjainak vagy az SZTE Környezettudományi Doktori Iskolának végzett

vagy beiratkozott hallgatói vehetnek részt

Nevezés

A pályaműveket a ktitk@bio.u-szeged.hu emailcímre várjuk

Nevezési határidő

2015. március 27., 24:00 (közép-európai idő szerint)

Részletes leírás

További információ

www.ttik.hu/kti

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.