MOL_logo

MOL hírek

Freshhh - nemzetközi olajipari vetélkedő főiskolásoknak, egyetemistáknak,
Growww friss diplomás program, Ösztöndíjfelhívás: MOL fiatal kutatói ösztöndíj.

Freshhh - nemzetközi olajipari vetélkedő főiskolásoknak, egyetemistáknak

A Freshhh a MOL-csoport nemzetközi, olaj- és gáziparra fókuszáló vetélkedője főiskolásoknak és egyetemistáknak. A Freshhh versenyre a www.freshhh.net oldalon lehet regisztrálni április 3-ig.

Growww friss diplomás program

A MOL-csoport 2007-ben indította útjára a Growww friss diplomás programot, hogy stratégiai céljai megvalósításához képzett, angolul jól beszélő, tehetséges, szakmájunk iránt elhivatott és a társaságunk iránt elkötelezett kollégákkal erősítse tovább csapatát.

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.