padsor

Dékáni szünet informatikus hallgatóknak

2015. április 16-17-18.

Dr. Mucsi László dékán úr az Országos Tudományos Diákköri Konferencia Informatika Tudományi Szekció Szegeden tartandó programja miatt az informatika képzési területen tanuló összes alap- és mesterszakos hallgatónak 2015. április 16-17-18-án dékáni szünetet rendel el.

Tájékoztatjuk a nem TTIK-s hallgatókat, hogy az Informatikai Tanszékcsoport által tartott valamennyi kurzus elmarad a fenti időszakban.

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.