Nemzetközi ösztöndíj lehetőség a Paris-Saclay Egyetemen

Az Université Paris-Saclay ösztöndíj formájában biztosít lehetőséget külföldi diákok számára az egyetemi mesterképzés hozzáféréséhez.

Az ösztöndíj a 2015-2016 tanévben 190 olyan diák számára biztosít nagyszerű lehetőséget, akik nyitottak a tudományos kutatási projektekre és később a doktori képzés iránt is érdeklődnének.

További információ:

Bourses internationales de master de l’Université Paris-Saclay. Appel à candidatures
étudiants internationaux mobilité entrante - Année universitaire 2015-2016 PDF (371 KB)
International master’s scholarships from the Université Paris-Saclay. Call for international
student applications incoming mobility – academic year 2015-2016 PDF (369 KB)
Dossier de candidature / applicant information DOC (2 385 KB)

Dr. Somody Imre hosszú ideig szerepelt a leggazdagabb magyarok toplistáján, neve összeforrt a vagyonát megalapozó Plusssz pezsgőtablettával. Neve sokak számára csenghet ismerősen akár az egészségügy, a közgazdaságtan vagy a politika területéről is. A kilencvenes évek végére jutott a csúcsra; karitatív és üzleti tevékenységéért számos kimagasló kitüntetést kapott. Aztán a sikeres üzletembert egyre több anyagi kudarc érte, miközben elvált és súlyosan megbetegedett. Élete 2014-ben gyökeresen új fordulatot vett... Minderről szívesen osztja meg gondolatait a hallgatósággal.
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/SOMODY200217