Nemzetközi ösztöndíj lehetőség a Paris-Saclay Egyetemen

Az Université Paris-Saclay ösztöndíj formájában biztosít lehetőséget külföldi diákok számára az egyetemi mesterképzés hozzáféréséhez.

Az ösztöndíj a 2015-2016 tanévben 190 olyan diák számára biztosít nagyszerű lehetőséget, akik nyitottak a tudományos kutatási projektekre és később a doktori képzés iránt is érdeklődnének.

További információ:

Bourses internationales de master de l’Université Paris-Saclay. Appel à candidatures
étudiants internationaux mobilité entrante - Année universitaire 2015-2016 PDF (371 KB)
International master’s scholarships from the Université Paris-Saclay. Call for international
student applications incoming mobility – academic year 2015-2016 PDF (369 KB)
Dossier de candidature / applicant information DOC (2 385 KB)

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317