emmi_logo

Minisztérium elismerésben részesült az SZTE Biológus és Fizikus Tanszékcsoportja

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma elismerő oklevélben részesítette az SZTE Természettudományi és Informatikai Karának Biológus Tanszékcsoportját a 2014. évi Nemzetközi Biológiai Diákolimpián sikeresen szereplő tanulók felkészítő tevékenységéért. Az oklevelet parlamenti ünnepség keretén belül vette át a Biológus Tanszékcsoport vezetője Prof. Dr. Boros Imre. A Fizikus Tanszékcsoport hasonló elismerésben részesült a 2014. évi Nemzetközi Csillagászati és Asztrofizikai Diákolimpián sikeresen szereplő tanulók felkészítését támogató tevékenységért.

ftcs_diakolimpia_elismeres

Emberi_Eroforrasok_Miniszteriuma_Elismero_Oklevel-page-001

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.