rektori

REKTORI SZÜNET

2015. szeptember 4-én (péntek) oktatási szünet, nappali tagozatos elsőéves hallgatók számára.

Tisztelt Hallgatók!

Tájékoztatom, hogy az SZTE Egyetemi Hallgatói Önkormányzat a 2015-2016. tanév kezdetén,

2015. szeptember 3-5. között megrendezi a Szegedi Összegyetemi Gólyatábort.

Erre figyelemmel az Dr. Szabó Gábor akadémikus, SZTE rektora, rektori oktatási szünetet engedélyez

2015. szeptember 4-re (péntekre)

a nappali tagozatos elsőéves (Bsc, MSc, osztatlan tanárszakos) hallgatók számára.

Dr. Farsang Andrea
oktatási dékánhelyettes

Dr. Somody Imre hosszú ideig szerepelt a leggazdagabb magyarok toplistáján, neve összeforrt a vagyonát megalapozó Plusssz pezsgőtablettával. Neve sokak számára csenghet ismerősen akár az egészségügy, a közgazdaságtan vagy a politika területéről is. A kilencvenes évek végére jutott a csúcsra; karitatív és üzleti tevékenységéért számos kimagasló kitüntetést kapott. Aztán a sikeres üzletembert egyre több anyagi kudarc érte, miközben elvált és súlyosan megbetegedett. Élete 2014-ben gyökeresen új fordulatot vett... Minderről szívesen osztja meg gondolatait a hallgatósággal.
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/SOMODY200217