rektori

REKTORI SZÜNET

2015. szeptember 4-én (péntek) oktatási szünet, nappali tagozatos elsőéves hallgatók számára.

Tisztelt Hallgatók!

Tájékoztatom, hogy az SZTE Egyetemi Hallgatói Önkormányzat a 2015-2016. tanév kezdetén,

2015. szeptember 3-5. között megrendezi a Szegedi Összegyetemi Gólyatábort.

Erre figyelemmel az Dr. Szabó Gábor akadémikus, SZTE rektora, rektori oktatási szünetet engedélyez

2015. szeptember 4-re (péntekre)

a nappali tagozatos elsőéves (Bsc, MSc, osztatlan tanárszakos) hallgatók számára.

Dr. Farsang Andrea
oktatási dékánhelyettes

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317