otdk_2015

Meghívó a XXXII. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Informatika Tudományi Szekció Megnyitójára.

Szeretettel meghívjuk az Országos Tudományos Diákköri Tanács, valamint a Szegedi Tudományegyetem nevében a

XXXII.Országos Tudományos Diákköri Konferencia

Informatika Tudományi Szekció

Megnyitójára.

Az Országos Tudományos Diákköri Konferencia a magyar felsőoktatás legnagyobb rendezvénysorozata, amely idén ünnepli 60. születésnapját.

10:00 Kertész János professzor úr előadása: „Infokommunikációs adatok és a társadalom feltérkepezése"

11:00 Megnyitó

Dr Szabó Gábor az SZTE rektora

Dr Dombi József az OTDK Informatika szekció elnöke

Dr Berkesi Ottó felsőoktatási tanácsnok, Szeged város képviseletében

12:30 Ebédszünet

14:00 Rónyai Lajos professzor úr előadása: „Véletlenített algoritmusok»

Helyszín: SZTE Természettudományi és Informatikai Kar Szeged, Aradi vértanúk tere 1. Bolyai Épület, II. emelet Bolyai Terem

Időpont: 2015. április 16

Bízunk benne, hogy eleget tud tenni a meghívásnak és vendégeink között üdvözölhetjük.

Dr. Csendes Tibor
Informatikai Tanszékcsoporrvezetője
Egyetemi tanár, MTA doktora
Dr. Dombi József
OTDK Informatikai sz kció elnök
Egyetemi tanár, MTA doktora

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.