Aou

Az Osztrák- Magyar Akció Alapítvány Kuratóriumának pályázati felhívása

Megjelent az Osztrák-Magyar Akció Alapítvány Kuratóriumának rövid pályázati felhívása a 2014-es évre. a pályázati kiírás teljes szövege a www.omaa.hu weboldalon található. A páylázatokat német nyelven lehet benyújtani.

Aou

Az Osztrák-Magyar AKCIÓ Alapítvány (OMAA)/

Stiftung Aktion Österreich-Ungarn (AÖU) Kuratóriumának

PÁLYÁZATI FELHÍVÁSA a 2014. évre

Az OMAA/AÖU Kuratóriuma pályázatot hirdet ausztriai és magyarországi tudományos kutatási és felsőoktatási területen folytatott együttműködés támogatására és ausztriai ösztöndíjas tartózkodásra.

Az ösztöndíjas program keretében, kutatói, egyetemi oktatói, PhD-hallgatói ausztriai ösztöndíjak pályázhatók meg.

Az együttműködés keretében felsőoktatási együttműködés, közös tudományos kutatási és felsőoktatási folyamatok lebonyolításának támogatására nyújtható be pályázat német nyelven.

Pályázati lehetőségek és határidők:

1. Rövid (3 napos) felsőoktatásban oktató, kutatói ösztöndíjakra:

2014-ben folyamatosan

2. Felsőoktatás oktatói, kutatói 1 hónapos ösztöndíjaira:

2014. október 30. és december 15.

3. Semester- Ösztöndíjak PhD-hallgatók részére:

2014. október 30.

4.  Osztrák-magyar együttműködési PROJEKTPÁLYÁZATOKRA:

2014. október 30.

Pályázataink teljes szövege megtalálható:

Információ az alapítvány Titkárságán kérhető:

E-mail:omaa@omaa.hu

Az Osztrák Magyar Akció Alapítvány az Emberi Erőforrások Minisztériuma, www.emmi.gov.hu és a Bundesministerium für Wissenschaft, Forschung und Wirtschaft, www.bmwfw.gv.at támogatásával működik

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.