Bolyai_epulet

Elkezdődik a Bolyai épületbe a visszaköltözés

A költözés ideje alatt, 2014. május 26-28. között a Dékáni Hivatal és a Tanulmányi Osztály zárva tart, érdeklődni e-mailben lehetséges.

Tisztelt Hallgatók!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Kar Bolyai épületének felújítása befejeződött. A Dékáni Hivatal és a Tanulmányi Osztály 2014. május 24-től visszaköltözik a Bolyai épületbe, az Aradi vértanúk tere 1. szám alá.

Fogadóórák legközelebb május 29-től lesznek, a honlapon közzétettek szerint.

A Bolyai épületben jelenleg folyó oktatás szempontjából a Matematika Tanszékcsoportot érinti a változás, melyről a Tanszékcsoportok saját honlapján olvashat:

Matematika Tanszékcsoport :

Az oktatás helye más Tanszékcsoportok számára nem változik.

Megértésüket és türelmüket köszönjük!

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.