Beke_epulet_megkozelites_kicsi

Rerrich Béla téri korlátozások

Ezúton tájékoztatom, hogy a Szegedi Szabadtéri Játékok zavartalan lebonyolítása érdekében 2014. május 19. és szeptember 15. között az SZTE TTIK átadja a Rerrich Béla téren a használatában lévő terület egy részét.

Tisztelt Kolléga!

Ez idő alatt a Dóm tér Tisza felőli oldalán az úttest mellett, ferdén parkolhatnak személygépkocsik. Ez a parkolási zóna az ÁOK Oktatási Épület bejáratától az úttest BAL oldalán a megépülő színpad vonaláig érvényes.

A kijelölt területre csak engedéllyel, egyetemi illetve Szabadtéri által kiadott ÉRVÉNYES parkoló kártyával lehet behajtani ill. parkolni. A Szabadtéri Játékok munkarendje – próba és előadásrend – miatt, 18 óra után csak a fesztivál dolgozóinak gépjárművei tartózkodhatnak az említett helyszínen. (Szükség esetén ezt követően a városi parkoló zóna helyei már térítésmentesen rendelkezésre állnak dolgozóink számára is.)

Május 22-től a Rerrich tér gyalogos forgalma is korlátozásra kerül.

A Béke épületet a Dóm tér 7-8. árkádján át a Dóm tér 9. melletti kapu felől közelíthetik meg. A rendészek érvényes SZTE dolgozói vagy diákigazolvány felmutatását kérhetik.

Beke_epulet_megkozelites

A június 30-ig tartó Bolyai épületbe történő visszaköltözés miatt a szállítók szabad bejárást kapnak a Rerrich tér felőli kapun, a Bolyai főlépcsőház tér felőli oldaláig, ott rakodhatnak, majd ugyanazon útvonalon tudják

elhagyni a teret. A költözés miatt rakodást végző személyautókat alkalomszerűen szintén beengedik a rakodás idejére. Ezt az igényt a kapunál álló biztonsági őr felé minden alkalommal jelezni kell és a jogosultságot

dolgozói vagy Rerrich térre szóló parkolási kártyával igazolni kell. Parkolásra ez a terület nem használható, így kipakolás után kérjük a területet elhagyni.

Kérem szíveskedjen tájékoztatni dolgozóit és az érintett hallgatóságot (coospace) a változásról.

Dr. Varga Csaba

dékánhelyettes