anekdota_30

"GENERÁCIÓVÁLTÁS" - Máté Eörs

GENERÁCIÓVÁLTÁS

Amikor az egyetem megkapta az Akadémiai Székházat, akkor gondoltak arra,
hogy valamikor oda is kerülni fog egy számítógép, és kialakítottak egy termet,
az ajtajára kiírták: SZÁMÍTÓGÉP TEREM. Amikor megérkezett a MINSZK-22,
akkor le kellett szerelni az M3-at, hogy legyen helye az új gépnek. A leszerelt gépet
átszállították az Akadémiai Székház számítógép termébe.
Néhány nap múlva valaki tréfás kedvében a felirat egy betűjét kicserélte, így lett
a felirat: SZÁMÍTÓGÉP TETEM.

Máté Eörs

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.