Mecses

Gyászjelentés

Megrendülten tudatjuk mindazokkal, akik szerették és tisztelték, hogy kollégánk, barátunk DR. KÖRTVÉLYESI TAMÁS egyetemi docens 2014. november 27-én elhunyt.

Dr. Körtvélyesi Tamás

DR. KÖRTVÉLYESI TAMÁS

a Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar Kémiai Tanszékcsoport Fizikai Kémiai és Anyagtudományi Tanszékének

egyetemi docense

súlyos betegsége következtében 57 éves korában, 2014. november 27-én elhunyt.

Búcsúztatására 2014. december 13-án 11 órakor a szegedi evangélikus templomban kerül sor.

Az elhunytat a Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kara saját halottjának tekinti.

Emlékét megőrizzük!

Szegedi Tudományegyetem

Természettudományi és Informatikai Kar

Kémiai Tanszékcsoport

Fizikai Kémiai és Anyagtudományi Tanszék

A család kérésére részvétüket egy szál rózsával fejezzék ki.

• október 28.
    Előadó: Prof. Dr. Csermely Péter Széchenyi-díjas magyar biokémikus, hálózatkutató
    További információ: www.pedagogiaiestek.hu
    A Mentor(h)áló és az IH közös rendezvénye
    Belépőjegy 2300 Ft, SZTE-kártyával, diákigazolvánnyal, pedagógusigazolvánnyal 1600 Ft
  • november 4.
  • november 12.
    Újabb 21. századi, mindannyiunkat érintő és érdeklő téma, újabb kivételes felkészültségű előadó a nagysikerű Pedagógiai esték színpadán - vendégünk Steigervald Krisztián generációkutató, marketing szakember!
    Steigervald Krisztián 1999 óta foglalkozik a generációkkal, szakdolgozatát is ebből írta a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Karán. Nyolc évig dolgozott vezetőként a piackutatással foglalkozó GfK-ban, majd 2011-ben megalapította saját tanácsadó és piackutató cégét, az Emocionális Marketing Kft-t. A cég az elmúlt 7 évben több mint 100 multinacionális cég sikeres partnere volt.
    Krisztián egyedülálló módon mind a 6 ma élő generációval foglalkozik üzleti szinten is, a cégeknek marketing és HR témában ad tanácsokat, tart intergenerációs tréningeket, fókuszcsoportokat, előadásokat és csapatépítő napot. Kedvenc területe a marketing-kutatás és a marketing-pszichológia új irányú használata és összekapcsolása.
    Krisztián emellett a Lánchíd Rádió marketing szakértője volt, az Üzlet&Pszichológia marketing-témájú szerzője, állandó meghívott előadó a Corvinuson és a pécsi Közgázon, oktató a BKF-en, valamint egyéni coach, okleveles brief-coach, life-coach. Végül és nem utolsósorban: nagyszerű előadó!
    Steigervald Krisztián előadását minden szülő, nagyszülő, pedagógus számára "KÖTELEZŐ" programként javasoljuk, de jó szívvel ajánljuk a fiatalabb generációk képviselőinek figyelmébe is.