Mecses

Gyászjelentés

Megrendülten tudatjuk mindazokkal, akik szerették és tisztelték, hogy kollégánk, barátunk DR. KÖRTVÉLYESI TAMÁS egyetemi docens 2014. november 27-én elhunyt.

Dr. Körtvélyesi Tamás

DR. KÖRTVÉLYESI TAMÁS

a Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar Kémiai Tanszékcsoport Fizikai Kémiai és Anyagtudományi Tanszékének

egyetemi docense

súlyos betegsége következtében 57 éves korában, 2014. november 27-én elhunyt.

Búcsúztatására 2014. december 13-án 11 órakor a szegedi evangélikus templomban kerül sor.

Az elhunytat a Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kara saját halottjának tekinti.

Emlékét megőrizzük!

Szegedi Tudományegyetem

Természettudományi és Informatikai Kar

Kémiai Tanszékcsoport

Fizikai Kémiai és Anyagtudományi Tanszék

A család kérésére részvétüket egy szál rózsával fejezzék ki.

Dr. Somody Imre hosszú ideig szerepelt a leggazdagabb magyarok toplistáján, neve összeforrt a vagyonát megalapozó Plusssz pezsgőtablettával. Neve sokak számára csenghet ismerősen akár az egészségügy, a közgazdaságtan vagy a politika területéről is. A kilencvenes évek végére jutott a csúcsra; karitatív és üzleti tevékenységéért számos kimagasló kitüntetést kapott. Aztán a sikeres üzletembert egyre több anyagi kudarc érte, miközben elvált és súlyosan megbetegedett. Élete 2014-ben gyökeresen új fordulatot vett... Minderről szívesen osztja meg gondolatait a hallgatósággal.
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/SOMODY200217