Mecses

Gyászjelentés

Megrendülten tudatjuk mindazokkal, akik szerették és tisztelték, hogy kollégánk, barátunk DR. KÖRTVÉLYESI TAMÁS egyetemi docens 2014. november 27-én elhunyt.

Dr. Körtvélyesi Tamás

DR. KÖRTVÉLYESI TAMÁS

a Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar Kémiai Tanszékcsoport Fizikai Kémiai és Anyagtudományi Tanszékének

egyetemi docense

súlyos betegsége következtében 57 éves korában, 2014. november 27-én elhunyt.

Búcsúztatására 2014. december 13-án 11 órakor a szegedi evangélikus templomban kerül sor.

Az elhunytat a Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kara saját halottjának tekinti.

Emlékét megőrizzük!

Szegedi Tudományegyetem

Természettudományi és Informatikai Kar

Kémiai Tanszékcsoport

Fizikai Kémiai és Anyagtudományi Tanszék

A család kérésére részvétüket egy szál rózsával fejezzék ki.

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317