ITech_Challenge_2012

ITech Challenge 2012 – Informatikus hallgatók országos bajnoksága

Háromfős csapatban várjuk jelentkezéseteket 2012. október 26-ig

ITech Challenge 2012

- egyetemi/főiskolai hallgató vagy?
- belekóstolnál az IT tanácsadók életébe?
- közel áll hozzád a programozás?
- kipróbálnád magad egy igazi szakmai versenyen?
- szeretnél egy tabletet vagy egy új laptopot?

Jelentkezz az ITech Challenge versenyre és mindez valóra válhat!

Az ITech Challenge 2006 óta az informatikus hallgatók országos bajnoksága. A rendezvény idén új koncepcióval vár téged is! Támogatóink szakértői által kidolgozott IT esettanulmány feladatok és kvízkérdések megoldásán keresztül megismekedhetsz az IT tanácsadók munkájával, miközben szakmai tapasztalatot is szerzel. A tanácsadói ismertek mellett szükség lesz programozási tapasztalatokra is, hiszen már a selejtező során találkozhattok olyan feladatokkal, ahol erre nagy szükségetek lesz, valamint az NNG kisdöntőjében és az élő nagydöntőben is előkerülnek a programozással kapcsolatos feladatok.

Az online selejtező három fordulója virtuális környezetben zajlik, ahol saját irodádban várnak rád a feladatok, sőt a virtuális ügyfelekkel is találkozol.

A feladatok során a következő témákra számíthatnak a játékosok: projektmenedzsment, szolgáltatás-menedzsment, ITIL, programozás és általános IT ismeretek.

Elsősorban informatikus hallgatók jelentkezésére számítunk, de bárki jelentkezhet, akit egy kicsit is érdekel az IT terület, akár vegyes csapatokkal is.

A nevezés díjtalan. A regisztrációhoz szükséges kódot iskolád helyi szervezőjétől kaphatod meg.

A második online forduló feladatait az NNG állítja össze, amelyből az NNG kisdöntőjébe a 10 legjobb csapata jut be, ahol a legjobbak a következő nyereményekkel gazdagodhatnak:

- Dell Inspiron laptop
- Herman Miller CELLE különlegesen ergonómikus székek

Az online fordulókat követően egy középdöntőn vehetnek részt a legjobbak, melyből az élő döntőbe aez első 10 csapat kerül be, és mérkőzik meg az értékes díjakért:

- Samsung Galaxy Tab2 10.1
- Siklőernyőzés Kézi Gáborral
- extrém helikopterezés
- SZIN fesztiválbérletek
- egyéb értékes nyeremények.

Háromfős csapatban várjuk jelentkezéseteket 2012. október 26-ig a weboldalon:
www.itechchallenge.hu/regisztracio

Értesülj a legfrissebb információkról, csatlakozz facebook csoportunkhoz:
www.facebook.com/itech.challenge

Ha szeretnél értesülni aktuális versenyeinkről és támogatóink állásajánlatairól, iratkozz fel hírlevelünkre!