Campus Hungary online kérdőív

A kérdőív kitöltése nagyjából 15 percet vesz igénybe.

A kitöltők anonimitását biztosítjuk.

Kérjük, a kérdőívet a napokban, vagy a lehető leghamarabbi időpontban töltsd ki!

Kedves Hallgató!

2012 októberétől kerülnek meghirdetésre az első ösztöndíjak a Campus Hungary Program keretében, amelyekkel külföldön végezhetnek szakmai gyakorlatot, féléves részképzést, nyári/téli egyetemet, valamint csoportos tanulmányutat a magyar felsőoktatási intézmények már két szemesztert végzett hallgatói.

Mi a program célja?

A program célja, hogy minél több magyarországi felsőoktatási hallgató tanulhasson külföldön, csiszolja nyelvtudását és hazaérkezését követően kamatoztassa a külföldön szerzett ismereteket. A Campus Hungary kiemelt célja továbbá az is, hogy növelje a Magyarországon tanulmányokat folytató külföldi hallgatók létszámát, elmélyítse, illetve kiterjessze a magyar és a külföldi felsőoktatási intézmények közötti kapcsolatot. A projekt az Európai Unió támogatásával, a Balassi Intézet és a Tempus Közalapítvány együttműködésében valósul meg.

Miért érdemes kitölteni a kérdőívet?

A kérdőív kitöltésével segíted munkánkat, és válaszaid alapján lehetővé. válik, hogy olyan mobilitási ösztöndíj rendszer kerüljön kialakításra (például: kint tölthető idő, ösztöndíj összege, egyéb szolgáltatások, kommunikáció), melyek igényeidnek és tanulmányaidnak a legmegfelelőbb. Ezen felül a kérdőív kitöltését követően lehetőséged van email címeddel regisztrálni, mely alapján első kézből értesülhetsz a projekt keretében meghirdetésre kerülő ösztöndíjakról, programokról.

A kérdőív kitöltése nagyjából 15 percet vesz igénybe. A válaszokat név és azonosítók nélkül, összesítve elemezzük, az elemzés során a kitöltők anonimitását biztosítjuk.

Segítségedet, együttműködésedet előre is köszönjük.

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.