Sófi József Alapítvány

MEGHÍVÓ: Ösztöndíj Konferencia 2012

Az SZTE Szegedi Tehetségpont részeként működő Szegedi Tudományegyetem Sófi József a Szegedi Tehetségekért Alapítvány nagy tisztelettel és sok szeretettel meghívja az egyetem Polgárait és minden érdeklődőt az alapítvány tudományos ösztöndíj konferenciájára.

M E G H Í V Ó

Helye: MTA, Szegedi Biológiai Központ, Klubterem (II. emelet) 6726, Szeged, Temesvári krt. 62.

Időpontja: 2012. március 29. (csütörtök) 9:00-13:15

Rendező
: A Szegedi Tudományegyetem Sófi József a Szegedi Tehetségekért Alapítványa

Levezető elnök: Prof. Dr. Kovács Kornél, Tanszékvezető egyetemi tanár (SZTE TTIK Biotechnológiai Tanszék), az alapítvány Kuratóriumának Elnöke

A konferencia Díszvendégei:

Prof. Dr. Boross László, nyugalmazott Egyetemi tanár, a szegedi egyetem Biokémiai Tanszékének korábbi Tanszékvezető Professzora
Prof. Dr. Vígh László, Akadémikus, Címzetes egyetemi tanár (MTA Szegedi Biológiai Központ)
Dr. Puskás László, az MTA, SZBK Funkcionális Genomika Csoport Vezetője, az Avicor Kft. és az Avidin Kft. Ügyvezető igazgatója
Duda Ernő, a Solvo Biotechnológiai Zrt. Elnök-vezérigazgatója és a Magyar Biotechnológiai Szövetség Elnöke, az SZTE TTIK Címzetes egyetemi docense

AZ ÖSZTÖNDÍJ KONFERENCIA PROGRAMJA

1. 9:00-10:00: A pályázó egyetemi hallgatók előadásai (1-6. előadás)
2. 10:00-10:20: Szünet
3. 10:20-11:20: A pályázó egyetemi hallgatók előadásai (7-12. előadás)
4. 11:20-12:45: A Kuratórium tanácskozása
5. 12:45-13:15: Eredményhirdetés és a díjak átadása

A_palyazo_egyetemi_hallgatok_eloadasai_1-3._eloadas

A_palyazo_egyetemi_hallgatok_eloadasai_4-12._eloadas

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.