MEGHÍVÓ: bemutatkozik a Csongrád Megyei Mérnöki Kamara!

2012. április 2. (hétfő) 18 óra: „A Duna Makro Regionális Stratégia jelenlegi helyzete”

M E G H Í V Ó

A Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kara és a Csongrád Megyei Mérnöki Kamara közös szervezésében

bemutatkozik a Csongrád Megyei Mérnöki Kamara!

2012. április 2. (hétfő) 18 óra:
A Duna Makro Regionális Stratégia jelenlegi helyzete

Előadó: Dr. Dobi László, a Csongrád Megyei Mérnöki Kamara elnökségi tagja, az Országos Vízügyi Főigazgatóság főosztályvezető helyettese

Az előadás helye: TTK előadó
(6722 Szeged, Egyetem utca. 2. I. emelet, Földrajzi és Földtani Tanszékcsoport)

Az előadásokra várjuk az Egyetem érdeklődő polgárait!

Dr. Hernádi Klára dékán

Bodor Dezső CSMMK elnök

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.