Mecses

Gyászjelentés

Szomorú szívvel értesítjük mindazokat, akik ismerték és szerették, hogy DR. MAKAY ÁRPÁD egyetemi docens
a Szegedi Tudományegyetem Számítóközpontjának volt vezetője 2012. március 5-én 68 éves korában elhunyt.

Szomorú szívvel értesítjük mindazokat, akik ismerték és szerették, hogy

DR. MAKAY ÁRPÁD

egyetemi docens
a Szegedi Tudományegyetem Számítóközpontjának volt vezetője

2012. március 5-én 68 éves korában elhunyt.

Hamvait a Szegedi Dóm altemplomában 2012. március 14-én 13 órakor
helyezzük örök nyugalomra.

A gyászoló család

Kérjük a virágok és koszorúk mellőzését, az altemplomban csak apró mécsesek elhelyezésére van lehetőség.

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.