TTIK_01

Infóhét a TTIK-n!

2011. február 06-10. 14:00-16:00 óra a TTIK kari tanácsteremben!

Az SZTE Természettudományi és Informatikai Kar 2002 óta rendezi meg az információs hetet, melynek keretében a Tanulmányi Osztály segítséget nyújt a felvételizni készülőknek.

Idén február 6. és 10. között várják az érdeklődőket a kari tanácsteremben, ahol a Tanulmányi Osztály két-három dolgozója válaszol a kérdésekre délután kettő és négy óra között.

Akár a jelentkezési lap kitöltésével, akár az e-jelentkezéssel kapcsolatban van problémája valakinek, bátran kérdezhet, de a TO munkatársai egyéb kérdésekre is válaszolnak.

Természetesen telefonon és e-mailben is lehet érdeklődni.

Az Info Hét helyszíne: SZTE TTIK Tanulmányi Osztály, 6720 Szeged, Aradi vértanúk tere 1.

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.