2024. március 28., csütörtök

university_of_cyprus_campus

Ciprusi Nikóziai Egyetem nyári programok

2013. június 16-19.

Ezúton szeretnénk szíves figyelmükbe ajánlani egy a ciprusi Nikóziai Egyetem 2013. június 16-19. között megrendezésre kerülő nyári egyetemi programot.

Az egyetem Nemzetközi Kapcsolatok és Európai Tanulmányok Tanszéke most először szervezi meg a mester- és doktori képzésben részt vevő hallgatóknak szánt nyári egyetemét “Európa és a Közel-Kelet: kihívások és távlatok” címmel. A találkozó az eurózóna válságát, “az arab tavaszt” és a kelet-mediterrán térség energia és biztonsági kérdéseit helyezi fókuszba.

A nyári egyetem szervezői olyan mester- vagy doktori képzésben részt vevő hallgatók jelentkezését várják, akik az említett témával foglalkoznak, és készek azt tanulmány formájában bemutatni. Részvételre megfigyelői státusban is van lehetőség.

Részletes programfüzet - (PDF)

Nicosia, 2012. december 10.

Tisztelettel,

Dr. Botos Balázs