Tájékoztató - a Szegedi Tudományegyetem épületei 2011. december 23-án 14.00 órától 2012. január 1. 16.00 óráig bezárásra kerülnek...

Az SZTE Dékáni Kollégiumának 2011. október 17. napján megtartott ülésén hozott döntés alapján a Szegedi Tudományegyetem épületei 2011. december 23-án 14.00 órától 2012. január 1. 16.00 óráig bezárásra kerülnek, a munkavégzés feltételei ezen időszak alatt nem biztosítottak.

Ezzel kapcsolatban a 2011/12. tanév őszi szemeszterének vizsgaidőszaka a következőképpen módosul.

1. A 2011. december 27. és 31. közötti időszakra nem lehet vizsgát hirdetni egy oktatási egységben sem.
2. A rendes vizsgaidőszakból kieső négy nap pótlására 2011. december 13-16. között az egyes oktatási egységek vizsgát hirdethetnek meg.
3. A vizsgaidőszak többi része (beleértve az uv-időszakot) a tanév időbeosztásának megfelelően változatlan marad.
4. Az oktatási igazgatóság az ETR felületén időben korábbra hozza a vizsgahirdetés, a teljesítési lap nyomtatás és a vizsgajelentkezés kezdetét, hogy a vizsgáztatás rendje zavartalan legyen mind az oktatók, mind pedig a hallgatók számára.
5. A két ünnep között az Apáthy, a Jancsó, a Semmelweis Kollégiumok valamint a Károlyi Kollégium turista része nyitva lesz, azon hallgatók elhelyezésére, akik az ünnepekre nem tudnak hazautazni. A többi kollégium a megadott időben szintén zárva lesz.

A Dékáni Kollégium döntése értelmében kérem minden oktató és hallgató együttműködését és megértését, hiszen az intézkedés célja az Egyetem likviditásának, pénzügyi stabilitásának megőrzése, az éves egyetemi működési és energia felhasználási keretek betartása.

Szeged, 2011. október 20.

Prof. Dr. Homoki-Nagy Mária
oktatási rektorhelyettes

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.