energia

Fellegi Tamás nemzeti fejlesztési miniszter előadása az SZTE TTIK Energia Szabadegyetemen

Időpont: 2011. december 9., 15 óra

2011. december 9-én, pénteken rendkívüli alkalomra kerül sor az SZTE TTIK Energia Szabadegyetemen:

vendégünk Dr. Fellegi Tamás nemzeti fejlesztési miniszter lesz, aki a Magyar Országgyűlés által októberben elfogadott Nemzeti Energiastratégiáról tart előadást.

Helyszín: SZTE TTIK Kiss Árpád tanterem (Rerrich tér, Béke épület)

Az eredetileg aznapra tervezett előadásra (Dr. Kóbor Balázs: Megújuló energiaellátási lehetőségek régiónkban) egy héttel később, dec. 16-án 14.30 órától kerül sor.

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317