energia

Fellegi Tamás nemzeti fejlesztési miniszter előadása az SZTE TTIK Energia Szabadegyetemen

Időpont: 2011. december 9., 15 óra

2011. december 9-én, pénteken rendkívüli alkalomra kerül sor az SZTE TTIK Energia Szabadegyetemen:

vendégünk Dr. Fellegi Tamás nemzeti fejlesztési miniszter lesz, aki a Magyar Országgyűlés által októberben elfogadott Nemzeti Energiastratégiáról tart előadást.

Helyszín: SZTE TTIK Kiss Árpád tanterem (Rerrich tér, Béke épület)

Az eredetileg aznapra tervezett előadásra (Dr. Kóbor Balázs: Megújuló energiaellátási lehetőségek régiónkban) egy héttel később, dec. 16-án 14.30 órától kerül sor.

Dr. Somody Imre hosszú ideig szerepelt a leggazdagabb magyarok toplistáján, neve összeforrt a vagyonát megalapozó Plusssz pezsgőtablettával. Neve sokak számára csenghet ismerősen akár az egészségügy, a közgazdaságtan vagy a politika területéről is. A kilencvenes évek végére jutott a csúcsra; karitatív és üzleti tevékenységéért számos kimagasló kitüntetést kapott. Aztán a sikeres üzletembert egyre több anyagi kudarc érte, miközben elvált és súlyosan megbetegedett. Élete 2014-ben gyökeresen új fordulatot vett... Minderről szívesen osztja meg gondolatait a hallgatósággal.
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/SOMODY200217