MOL_logo

MOL hírek

MesterM-díj 2014,
Freshhh - nemzetközi olajipari vetélkedő főiskolásoknak, egyetemistáknak,
Growww friss diplomás program,
Ösztöndíjfelhívás: MOL fiatal kutatói ösztöndíj.

MesterM-díj 2014

MesterM2014

Idén már ötödik alkalommal indítjuk útjára a MOL MesterM-díjat, hogy a középiskolai kémia, fizika és matematika tanárok szakmai munkáját és tehetséggondozásban betöltött kiemelkedő szerepét elismerjük.

Freshhh - nemzetközi olajipari vetélkedő főiskolásoknak, egyetemistáknak

FRESHHH2014

A Freshhh a MOL-csoport nemzetközi, olaj- és gáziparra fókuszáló vetélkedője főiskolásoknak és egyetemistáknak. A Freshhh versenyre a www.freshhh.net oldalon lehet regisztrálni április 7-éig.

Growww friss diplomás program

GROWWW2014

A MOL-csoport idén újra elindítja globális, díjnyertes diplomás programját. A Growww program keretében idén összesen 250 pozícióra lehet pályázni a MOL-csoport 25 vállalatánál, 11 országban.

Ösztöndíjfelhívás: MOL fiatal kutatói ösztöndíj

MOL_logo

A TTK Öregdiák Alapítvány és a MOL Nyrt. pályázatot ír ki a 2013/2014-es tanév tavaszi félévében azon hallgatók számára, akik kiemelkedő tanulmányi teljesítményt nyújtanak az SZTE Természettudományi és Informatikai Karon.

Dr. Somody Imre hosszú ideig szerepelt a leggazdagabb magyarok toplistáján, neve összeforrt a vagyonát megalapozó Plusssz pezsgőtablettával. Neve sokak számára csenghet ismerősen akár az egészségügy, a közgazdaságtan vagy a politika területéről is. A kilencvenes évek végére jutott a csúcsra; karitatív és üzleti tevékenységéért számos kimagasló kitüntetést kapott. Aztán a sikeres üzletembert egyre több anyagi kudarc érte, miközben elvált és súlyosan megbetegedett. Élete 2014-ben gyökeresen új fordulatot vett... Minderről szívesen osztja meg gondolatait a hallgatósággal.
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/SOMODY200217