Friss hírek

|<(1) <(4) 5 6 [7]
2017. január 31.

Az Alumni Mentorprogram hetedik ciklusára újabb, olyan volt SZTE-s szakemberek jelentkezését várja az SZTE Alma Mater, akik önkéntesként szívesen mentorálnának jelenlegi, illetve frissen végzett SZTE-s diákokat. Az érdeklődők február 7-ig küldhetik el szándéknyilatkozataikat a márciustól induló programra.

2017. január 26.

A munkavédelmi törvény biztosítja, hogy a munkavállalók az egészségüket nem veszélyeztető és biztonságos munkavégzéssel összefüggő jogaik és érdekeik képviseletére jogosultak maguk közül képviselőket választani. Törvényi előírás szerint egyetemünkön is meg kell tartanunk a munkavédelmi képviselők megválasztását.

2017. január 24.

SZTE-s dolgozói napot hirdet a Móra Ferenc Múzeum a Pompeji-kiállításon 2017. február 2-án, csütörtökön 10-18 óra között. Ezen a napon SZTE Egyetemi Azonosító Kártya felmutatásával a kiállítás sétálójegye kedvezményes áron, 1100 Ft-ért váltható meg. A belépőjegyek mellé ajándék tárlatvezetéseket is kínálnak.

2017. január 23.

Fotópályázatot, vers- és prózamondó versenyt, képzőművészeti- és verspályázatot hirdet a Szegedi Tudományegyetem Kulturális Irodája nappali tagozatos hallgatók számára.

2017. január 18.

Megrendülten tudatjuk mindazokkal, akik szerették és tisztelték, hogy DR. IMREH CSANÁD tanszékvezető egyetemi docens életének 42. évében, 2017. január 5-én elhunyt.

Az elhunytat a Szegedi Tudományegyetem, a Természettudományi és Informatikai Kar és az Informatikai Intézet saját halottjának tekinti.

2017. január 12.

A 2017/2018-as tanévben megvalósítható teljes- és részképzésre, rövid és hosszú tanulmányútra valamint nyári egyetemi kurzusokra hirdet külföldre szóló államközi ösztöndíjakat a Tempus Közalapítvány.

2017. január 12.

A P&G Április 23-tól 27-ig rendezi meg IT Business Challange versenyét Madridban.

Az esettanulmányi versenyre olyan harmad, negyed vagy ötödéves hallgatókat várnak, akik érdeklődnek az IT iránt.

2017. január 06.

Megrendülten tudatjuk mindazokkal, akik szerették és tisztelték, hogy kollégánk, barátunk DR. IMREH CSANÁD tanszékvezető egyetemi docens, 2017. január 5-én, 41 éves korában tragikus hirtelenséggel elhunyt.

2017. január 03.
|<(1) <(4) 5 6 [7]