Nevtelen_terv1

Dolgozói tájékoztató a modellváltásról - 2021. január 27.

Tisztelt Egyetemi Munkavállalók!

A Szegedi Tudományegyetem működése vonatkozásában a lehetséges modellváltással – állami alapítású vagyonkezelő alapítvány által fenntartott, közhasznú szervezetként működő felsőoktatási intézménnyé történő átalakulással – kapcsolatban intézményünk 2021. január 27-én 8.00 és 10.00 óra között összdolgozói tájékoztatót tart a dolgozói CooSpace felületen.

Ezen a felületen (https://coospace.gmf.u-szeged.hu/Scene-1680) jelezhetik részvételi szándékukat, és tehetik fel előzetesen kérdéseiket írásban az esetleges modellváltás vonatkozásában.

Kérjük Önöket, hogy az Egyetem jövőjével összefüggésben felmerülő kérdéseiket fogalmazzák meg annak érdekében, hogy azokra érdemi válaszokat adhassunk, illetve szükség esetén a fenntartó felé közvetíthessük.

Kelt: Szegeden, 2021. év január hó 25. napján.

Tisztelettel:

Dr. Rovó László