Díszokleveleseink 2020-ban



Szak

Név

Díszdiploma

 

 












Biológia-kémia

Dr. Dudás Andrásné Németh Márta Katalin

aranyoklevél

Fábián Jánosné Dávid Terézia Mária

aranyoklevél

Dr. Farkas Károly Árpád

aranyoklevél

Hálóné Erdősi Katalin

aranyoklevél

Harangozó Sándorné Mészáros Mária

vasoklevél

Kiszeli Lajosné Simoncsits Judit Margit

aranyoklevél

Kolarovszki-Sipiczki János

aranyoklevél

Kozó Józsefné Retter Gabriella

aranyoklevél

Lelkes Béláné Jakab Éva

aranyoklevél

Lengyel Gábor Lászlóné Gilly Klára Gizella

aranyoklevél

Dr. Maróy Péter

aranyoklevél

Dr. Maróy Péterné Kökény Eszter Mária

aranyoklevél

Modok Balázsné Csáki Ilona

aranyoklevél

Dr. Németh Endre

aranyoklevél

Örkényi Lászlóné K. Molnár Zsófia Erzsébet

aranyoklevél

Pavlovityné Gabnai Éva

aranyoklevél

Szabó Lászlóné Bacsák Erzsébet

aranyoklevél

Dr. Szente Magdolna Ibolya

aranyoklevél

 

 




Biológus

Bede Mihályné Dr. Muskó Ilona

aranyoklevél

Dr. Érsek Tibor

aranyoklevél

Dr. Hollósi-Laczkó Ilona Jolán

aranyoklevél

Dr. Kálmán László

aranyoklevél

Korom Árpád

aranyoklevél

Nagy Miklós Jenő József

aranyoklevél

Dr. Szőllősi Istvánné Dr. Varga Ilona

aranyoklevél

 

Fizika-kémia

Török Imréné Lugossy Julia

rubinoklevél

 

 


Fizika-matematika

Dr. Gyulai József

vasoklevél

Kesztyűs Lajos

vasoklevél

Kruchió Gábor

vasoklevél

Dr. Süli Árpád Józsefné Kakócz Mária Magdolna

vasoklevél

 

 

Földrajz-földtan

Dr. Bagdi Sándor

vasoklevél

Csáky Klára

vasoklevél

Csermely Ferencné Jancsó Etelka

vasoklevél

Danicskáné Szalay Zsófia

vasoklevél

Le Guillerm Jean-Mariené Busa Erzsébet

vasoklevél

Dr. Reményik István

vasoklevél

Szilágyi Istvánné Kiss Ibolya

vasoklevél

 

Hidrogeológus

Dr. Dobos Irma

rubinoklevél

 

 




Kémia-fizika

Csiszár Ferencné Iványi Gizella Erzsébet

aranyoklevél

Dr. Furka Árpád

vasoklevél

Harmatiné Czakó Anikó

aranyoklevél

Kiss Sándorné Galiba Ilona

aranyoklevél

Kucsera Károlyné Paál Ágnes Mária

aranyoklevél

Pál László György

aranyoklevél

Dr. Rátkai Sándor

vasoklevél

 


Matematika-ábrázoló geometria

Baloghné Hunya Cecília Ilona

aranyoklevél

Juhász László Jenő

aranyoklevél

Reisz Istvánné Grébecz Magdolna

aranyoklevél

 

 
















Matematika-fizika

Batha Kálmán

aranyoklevél

Batha Kálmánné Juhász Margit

aranyoklevél

Bátyai Gyuláné Bummer Gertrúd

aranyoklevél

Dr. Csákány Béla

vasoklevél

Dr. Csatlósné Dr. Fülöp Sára

aranyoklevél

Egyed István Antalné Schadt Erzsébet

aranyoklevél

Fazekas Gábor

vasoklevél

Frey Eckhardné Kulisics Erzsébet Katalin

aranyoklevél

Gortva Jánosné Molnár Éva Vilma

vasoklevél

Gulyás Mihály

aranyoklevél

Gulyásné Lőrincz Mária Ilona

aranyoklevél

Juhász Lászlóné Paulai Zsuzsanna

aranyoklevél

Juhászné Kunstár Mária

aranyoklevél

Kindler Ferenc

vasoklevél

Dr. Kis Lajosné Dózsa Ildikó Amália

aranyoklevél

Dr. Kozma Róbertné Nagy Ilona

vasoklevél

Kurucz Géza János

aranyoklevél

Kurucz Gézáné Valkai Ilona

aranyoklevél

Lengyel Lajosné Kisnémet Ilona Katalin

aranyoklevél

Luczai Miklós Lucián

aranyoklevél

Magos András

aranyoklevél

Dr. Marton Lászlóné Pljesovszki Mária

aranyoklevél

Mekis László Márton

aranyoklevél

Mekis László Mártonné Biber Gizella Mária

aranyoklevél

Rauszné Füleki Mária

aranyoklevél

Soós István

aranyoklevél

Soós Istvánné Szakonyi Erzsébet Katalin

aranyoklevél

Szalánczi Jánosné Szalai Mária Magdolna

aranyoklevél

Dr. Szalay Istvánné Kutyik Erzsébet

aranyoklevél

Szendrényi Vilmos

vasoklevél

Szilágyi Lajos

aranyoklevél

Tábori Attila Imre

vasoklevél

Tarkó Mihály Miklósné Erdélyi Klára Hedvig

aranyoklevél

Dr. Tolvaj László

aranyoklevél

Toman Józsefné Varga Gyöngyi Franciska

aranyoklevél

Dr. Tóth Lászlóné Bognár Magdolna

aranyoklevél

Unger József

aranyoklevél

Urbán László Józsefné Oláh Ilona

aranyoklevél

Varga Gyula György

vasoklevél

Varga Ottóné Maráz Katalin Mária

aranyoklevél

Dr. Várhelyi Ferencné Kozma Mária Katalin

aranyoklevél

Wiegandt Richárd

vasoklevél

 

 




Matematika-földrajz

Badak Sándorné Ács Margit

aranyoklevél

Hegyközi Józsefné Papp Erzsébet Valéria

aranyoklevél

Jászberényi Lászlóné Nagy Erzsébet

aranyoklevél

Kovács Gyuláné Merkli Elvira

aranyoklevél

Kozma András

aranyoklevél

Németh Sándorné Martos Anna

aranyoklevél

Singer Veronika

aranyoklevél

Szarvas Miklós László

aranyoklevél

 

 



Programtervező matematikus

Diamant Tibor

aranyoklevél

Hajdu Kálmán

aranyoklevél

Héjjas Attila

aranyoklevél

Krekóné Csapó Mária Terézia

aranyoklevél

Pálfalvi István Mátyás

aranyoklevél

Pichler Istvánné Koncz Ilona

aranyoklevél

 

 















Vegyész

Barta István

aranyoklevél

Dr. Békéssy György László

aranyoklevél

Dr. Bor Pál

aranyoklevél

Dr. Bor Pálné Dr. Bali Katalin

aranyoklevél

Dr. Dékány Imre

aranyoklevél

Ferwagner Péter

aranyoklevél

Fodor Mátyás

aranyoklevél

Dr. Gaál Anna (Péter Anna)

aranyoklevél

Galambosi István

vasoklevél

Gáspár Péterné Farkas Márta

aranyoklevél

Griecs Andrásné Molnár Márta Lívia

aranyoklevél

Hegyesiné Dr. Szabó Mária

aranyoklevél

Kesztyűs Károly

vasoklevél

Kiss Józsefné Sebők Julianna

vasoklevél

Dr. Kovács Erzsébet Terézia

aranyoklevél

Kunos Erzsébet Katalin

aranyoklevél

Dr. Lantos János

aranyoklevél

Dr. Légrádi László

rubinoklevél

Dr. Magyar Katalin

aranyoklevél

Dr. Miklós Györgyné Váczity Katalin

aranyoklevél

Dr. Oravica Márk

aranyoklevél

Dr. Pauli Péterné Majzik Magdolna Mária Ida

vasoklevél

Politzer Ágnes

aranyoklevél

Remport Vilmos

aranyoklevél

Remport Vilmosné Pallos Annamária

aranyoklevél

Dr. Sági János

aranyoklevél

Dr. Sárosiné Dr. Polák Aranka

aranyoklevél

Dr. Schneider Gyula

vasoklevél

Wolf Marta (Retek Márta)

aranyoklevél

Friss hírek RSS

Rendezvénynaptár

Rendezvénynaptár *

Kövess minket

Facebook YouTube