2024. március 28., csütörtök

mero

Szerdán este: Dr. Mérő László Szegeden!

Március 2-án, szerdán este újabb kivételes hangulatú előadással folytatódik a Mentor(h)áló Pedagógiai esték. Vendégünk dr. Mérő László matematikus, pszichológus, az ELTE Pszichológiai Intézet és a Babeș–Bolyai Tudományegyetem professor emeritusa.

Hogyan kezelhetjük jól, vagy legalábbis jobban a válsághelyzeteket?

Mit tegyünk és mit ne tegyünk, ha válságban vagyunk?

Hogyan függ össze a folyamatos fejlődés az időről időre érkező válságokkal?

Melyek azok a - válságok matematikai elemzéséből származó - tanulságok, amelyek megmutatják az egyensúly felé vezető utat?

Mérő tanár úr szerda esti előadásában a válságok természetéről, az emberek válságok idején tapasztalt viselkedéséről és a válságokra kidolgozott személyes vagy társadalmi stratégiákról fog mesélni!

Az előadás címe: A válság dinamikája

Az előadás időpontja: 2022. március 2. szerda 18.00

Az előadás helyszíne: IH Rendezvényközpont, Szeged, Felső Tisza-part 2.

További részletek ITT!

Jegyek még kaphatók ITT!

Az előadásra a Szegedi Tudományegyetem dolgozói SZTE-kártya felmutatásával, hallgatói pedig diákigazolvány felmutatásával kedvezményes jegyeket vásárolhatnak a rendezvény helyszínén.