2023. januári ZÁRÓVIZSGA beosztása

A 2023. januári záróvizsga időszakban csak azok a jelentkezők kerültek beosztásra, akiknek a témavezető visszaigazolta, hogy a megadott határidőig leadta az illetékes Tanszék által meghatározott módon és feltöltötte a MODULO-ba a szakdolgozatát. Ezen kívül a záróvizsga beosztás pillanatában nem áll fenn tartozása a Szegedi Tudományegyetemmel.

A záróvizsgát az a hallgató kezdheti meg, aki a Tanulmányi Osztály (TO) által kiküldött névsorban szerepel, az adott napra be van osztva.

A jelenleg a záróvizsgákat személyes/jelenléti módon szerveztük meg. A 6 Intézetben, a 37 bizottságban vizsganaponként megtekinthető a pontos beosztás és a lebonyolítás módja!

A hallgató köteles fényképes igazolvánnyal igazolni magát a záróvizsgán.

Az illetékes Intézet fogja pontosítani a vizsgák lebonyolítását a vizsgát megelőzően.

A záróvizsga beosztás folyamatosan módosulhat, mert a hallgatók visszamondhatják a záróvizsga jelentkezésüket!

Szeged, 2022. december 14.

Sok sikert kívánok a vizsgához:

Boa Anikó

a Tanulmányi Osztály vezetője