2024. október 16., szerda

honlap-fejlec_7

III. Junior Engineers Camp – HARMAN Hackathon

Jelentkezz te is a Junior Engineers Camp – HARMAN Hackathon ötlet- és prototípusfejlesztő versenyre 2024. október 18-ig

Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata, a Harman Becker Kft., valamint az Óbudai Egyetem Alba Regia Kar együttműködésében idén már harmadik alkalommal kerül megrendezésre a „Junior Engineers Camp – HARMAN Hackathon” ötlet- és prototípusfejlesztő verseny. A szervezők középiskolás és az egyetemi korcsoportban is várják a csapatok jelentkezését.

Alap- és mesterszakról is érkezhetnek a jelentkezők, 3-4 fős csapatokben (akár egy intézményből, akár több intézményből is összeállva). Ha úgy érzed, csapatod kreatív, tele vagytok ötletekkel és van kedvetek megoldani egy műszaki kihívást, fejlesztést 24 óra leforgása alatt, akkor jelentkezzetek ti is!

A jelentkezés további részleteit a http://harmanhackathon.amk.uni-obuda.hu oldalon találjátok. A jelentkezési határidő: 2024.10.18.

Friss hírek