honlap-fejlec-34

ArubaCloud–ITBUSINESS Programming Hackathon Challenge

A vezető európai felhőszolgáltató, az ArubaCloud és a vezető magyarországi B2B infokommunikációs tartalomszolgáltató, az ITBUSINESS programozói hackathont rendez október végén Budapesten.

A 24 órás programozói versenyre felsőoktatási intézményekben tanulmányokat folytató nappali hallgatók 3-5 fős csapatai jelentkezhetnek. A hackathonon az ArubaCloud szakemberei által kidolgozott feladatot kell majd az ArubaCloud felhős környezetében megoldani.

A programozói hackathon 2023. október 28-án szombaton reggel 9-kor veszi kezdetét.

A versenyen való részvétel számos előnnyel jár a hallgatók számára:

- lehetőséget ad, hogy személyes, közvetlen kapcsolatba kerüljenek az IT szektorban dolgozó szakemberekkel, befektetőkkel, a legfontosabb iparági cégek képviselőivel,

- összemérhetik tudásukat és kreativitásukat más tehetséges hallgatókkal egy nemzetközi zsűri előtt,

- képviselhetik az egyetemüket a megmérettetésben,

- hozzájárul jövőbeli karrierjükhöz, szakmai önéletrajzukhoz.

A győztes csapat számára az ArubaCloud kiutazást és teljeskörű ellátást biztosít a Superbike világbajnokságra, ahol egyúttal megismerkedhetnek az ArubaCloud versenyzői csapatával is. Emellett az ArubaCloud 15 millió Ft értékű támogatást is felajánl a győztes csapat számára startup programján keresztül, hogy ezzel is hozzájáruljon a fiatal tehetségek karrierterveinek megvalósításához.

További részletek a verseny honlapján.