alliance_day

Alliance Day - Ismerd meg közelebbről a EUGLOH Szövetséget!

Az SZTE már több mint egy éve tagja az öt európai egyetemet egyesítő EUGLOH Szövetségnek. Szeretnéd tudni pontosabban, hogy miről is szól a EUGLOH, kik a tagjai, és milyen módon járulnak hozzá ahhoz, hogy mind a hallgatóknak, mind az oktatóknak lehetősége legyen nemzetközi kapcsolati hálójuk és tapasztalataik bővítésére?

Látogass el Te is a EUGLOH Alliance Day virtuális rendezvényre november 10-én, és ismerkedj meg a szövetség tagjaival, vegyél részt az öt nagy témakört felölelő programokon, így minden felmerülő kérdésedre választ kaphatsz.

Ízelítő a témákból:

- Hogyan változtatta meg a partneregyetemek életét a EUGLOH – kerekasztal beszélgetés szakmai vezetőkkel és hallgatókkal

- Előadások az orvostudomány jövőjéről

- Digitális orvoslás és egészség - technológiai innovációk az egészségért

- Klímaváltozás és környezeti ártalmak, biodiverzitás

- Társadalmat és közösségeket érintő, befolyásoló tényezők

- Egészségtudatos életmód

Érdekes programok, előadások, videók, beszélgetések várnak! Regisztrálj a konferenciára még ma, és ne felejts el hallgatótársaidnak is szólni erről az egyedülálló lehetőségről!