Információk résztvevőknek

Tisztelt konferencia résztvevők!

A 35. OTDK FiFöMa Szekció minden eseménye a CooSpace felületén zajlik online. Azok az érdeklődők, akik be szeretnének kapcsolódni a szekció bármelyik eseményére az alábbi regisztrációs felületen keresztül jelezhetik részvételi szándékukat. A regisztrációs adatlap kitöltése után automatikus rendszerüzenetet kapnak a regisztrációról, és március 31-étől kezdve (utána naponta) kapják meg a CooSpace használatához a felhasználó nevet és jelszót a regisztrációs felületen megadott emailcímre. A szekció eseményeire (Nyitó ülés, Tagozat, Szakmai, Kulturális, Sport programok, Záró ülés) jelentkezni a szekció honlapján megadott linkekre kattintva lehet.

A konferencia résztvevői közül a résztvevő hallgatók, a regisztrált középiskolások, a zsűritagok, a Szakmai Bizottság tagjai és a szervezők már korábban regisztrálva lettek a rendszerbe vagy hamarosan regisztrálásra kerülnek (megkapták/megkapják) azonosítójukat, nekik ezen a linken regisztrálniuk értelemszerűen nem kell. E regisztráció az egyéb érdeklődőkre (témavezetők, középiskolai tanárok, érdeklődő hallgatók, oktatók) vonatkozik.

A konferenciára való regisztráció elérhető itt.

Közösségi média