Tanulmányi hírek

1 2 [3]
2018. március 13.

A Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal (MEKH) 2018 márciusában ismét meghirdeti MEKH Energiakövetek programját. A leendő Energiakövetek 2018. április 22-ig adhatják be pályamunkáikat. Az óra tematikájából adódóan a pályázatra elsősorban fizikatanár, fizikus, környezettan, környezettan tanár, környezettudomány, energetikai mérnök szakos hallgatók jelentkezését várják.

KREDITÁTVITEL
2015. november 10.

Röviden: Korábbi, felsőoktatási intézményben sikeresen elvégzett kurzusok beszámításával csökkenthető a szakon megszerzendő kreditek száma.

Kérelem beadása | Tájékoztató | Beadási határidő: Ősz / Tavasz: ETR naptár szerint

KÖLTSÉGTÉRÍTÉS CSÖKKENTÉS
2015. november 10.

Röviden: Az önköltségre/költségtérítésre vonatkozó kérelemben önköltség/költségtérítés csökkentést lehet kérni.

Kérelem beadása | Tájékoztató | Beadási határidő Ősz / Tavasz: az adott kivetés esedékességi dátuma előtti 15 napig

PASSZÍV FÉLÉV BEJELENTÉSE
2015. november 10.

Röviden: Későbbi félévekben (nem a tanulmányok megkezdésének első félévben) a passzív félévet a MODULO-ban, elektronikusan kell bejelenteni.

Kérelem beadása | Beadási határidő: Ősz / Tavasz: a kurzusfelvételi időszak utolsó napja (aktív státuszt megelőzően)

2015. november 11.
1 2 [3]