Rektori szünetek a tavaszi félévben

Az SZTE Tavaszi Állásbörzére és az Egyetemi Napokra tekintettel április 5-én, csütörtökön és május 11-én, pénteken oktatási szünet lesz az érintett hallgatók számára.

Az SZTE Karrier Iroda és az Universitas Nonprofit Kht. 2018 tavaszán ismét Állásbörzét rendez. Erre tekintettel rektori (oktatási) szünet lesz április 5-én, csütörtökön. A rektori szünet azokra a hallgatókra vonatkozik, akik a 2017/2018. tanév II. vagy a 2018/2019. tanév I. félévében várhatóan jogosultak lesznek a végbizonyítvány kiállítására (végzősök).

Az SZTE Egyetemi Hallgatói Önkormányzat 2018. május 11. és 13. között rendezi meg a tavaszi Egyetemi Napokat. Erre tekintettel rektori (oktatási) szünet lesz május 11-én, pénteken.

A levelező tagozatos képzésekre a 2017/2018. tanév tavaszi félévét érintő rektori szünetek nem vonatkoznak.

• november 19.
  • november 21.
  • november 25.
    Magyarország egyik legkivételesebb tapasztalatokkal bíró üzletembere és médiaszakembere, Simó György novemberben visszatér az IH színpadára - aki ott volt 2018 áprilisában Simó György "Gép és ember, első menet" c. előadásán, már vésheti is be a dátumot a naptárába!
    Ma már tudjuk: a következő huszonöt-ötven évben nagyobbat változik majd a világ, mint előtte egy évezred alatt: hamarosan meg kell barátkoznunk azzal a gondolattal, hogy nem az ember lesz a legfejlettebb faj a Földön, hogy a digitalizációnak köszönhetően munkahelyek milliói szűnhetnek meg.
    De mi történik a "felesleges emberekkel"? Simó György nagyszerű előadásában túlélési stratégiákat fogalmaz meg a 21. századra.