Pályázat „Magyarország jó tanulója − jó sportolója 2017” cím elnyerésére

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma nyílt pályázatot hirdet a „Magyarország jó tanulója − jó sportolója 2017” cím elnyerésére.

Benyújtási határidő: 2018. április 17.

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma a „Magyarország jó tanulója − jó sportolója 2017” címmel azon tanulókat és hallgatókat kívánja kitüntetni, akik a 2016/2017. tanévben kimagasló tanulmányi- és sporteredményt értek el.

A Pályázati felhívás és a pályázat részleteit tartalmazó Pályázati útmutató itt érhető el.

A pályázatot papíralapon, postai úton kell benyújtani a Pályázati útmutatóban megadott címre.

Benyújtási határidő: 2018. április 17.

(Oktatásért Felelős Államtitkárság)

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317