Hallgatóknak

A K&H Csoport ösztöndíjpályázatot hirdet a magyarországi agrárképzést folytató egyetemek és főiskolák alap-, mester- és PhD képzésben résztvevő hallgatói számára. Az ösztöndíj célja, hogy anyagi támogatással segítse az agrárágazat egészségesen fenntartható, hosszú távú fejlődését szem előtt tartó hallgatók tanulmányát, kutatómunkáját. A pályázatban három kategóriában összesen maximum 8 pályázat nyer ösztöndíjat.

Az Oszakai Egyetem két ösztöndíjas programot kínál külföldi hallgatók részére.

1. Special training program for Robotics Engineers (MSc)

2. Special training program for the intergation of data science and biomechanical engineering to support long-term life society (MSc & PhD)

Kék Bolygó Klímavédelmi alapítvány Környezetvédelmi és Vízügyi gyakornoki programjaira, közvetlenül az Alapítvány honlapjáról kaphat részletes információt. Az SZTE Együttműködő Partnerségi szerződést kötött további 11 egyetemmel együtt az KBK Alapítvánnyal

A Magyar Öntözési Egyesület (MÖE) 2017-ben Öntözési Különdíjat alapított a szakoktatás területén elért kimagasló eredmények díjazására. 2019-ben ismét meghirdetjük a pályázati lehetőséget.

A Merck Kft. (www.merck.hu) pályázatot hirdet azzal a céllal, hogy támogassa a szociálisan hátrányos helyzetű, középiskolai tanulmányaik során jó tanulmányi eredményt elérő diákokat, hogy az ország egyik kiemelt felsőoktatási intézményében folytathassák tanulmányaikat.