zv2020

2020. januári ZÁRÓVIZSGA beosztása

A 2020. január ZÁRÓVIZSGA beosztása, az alábbi linkre kattintva letölthető (ZV 2020 január v8) utolsó módosítás: 2020.01.13. 17:19), illetve a Tanulmányi Osztály folyosóján megtekinthető.

Tisztelt Végzős Hallgató!

Tájékoztatom, hogy a 2020. januári záróvizsga időszakban csak azok a jelentkezők kerültek beosztásra, akiknek a témavezető visszaigazolta, hogy a megadott határidőig leadta a Tanszéken a szakdolgozatát és fel is töltötte elektronikusan a MODULO-ba.

A záróvizsgát az a hallgató kezdheti meg, aki a Tanulmányi Osztály (TO) által kiküldött névsorban szerepel, az adott napra be van osztva.

A hallgató köteles fényképes igazolvánnyal igazolni magát a záróvizsgán.

A beosztásban szereplő időpontok a szóbeli vizsgák megkezdésének idejét jelzik. A szóbeli vizsgákat megelőzi 2 óra (tanári mesterszakon 1 óra) felkészülési idő, ezért a hallgatóknak a Kötelező megjelenésre kiírt időpontban kell megjelenni a helyszínen, és megkezdeni a tétel kidolgozását.

A záróvizsga beosztás folyamatosan módosulhat, mert a hallgatók visszamondhatják a záróvizsga jelentkezésüket! Ezért a beosztást naponta frissítjük.

Szeged, 2019. december 18.

Üdvözlettel:

Boa Anikó