zv2020

2020. januári ZÁRÓVIZSGA beosztása

A 2020. január ZÁRÓVIZSGA beosztása, az alábbi linkre kattintva letölthető (ZV 2020 január v8) utolsó módosítás: 2020.01.13. 17:19), illetve a Tanulmányi Osztály folyosóján megtekinthető.

Tisztelt Végzős Hallgató!

Tájékoztatom, hogy a 2020. januári záróvizsga időszakban csak azok a jelentkezők kerültek beosztásra, akiknek a témavezető visszaigazolta, hogy a megadott határidőig leadta a Tanszéken a szakdolgozatát és fel is töltötte elektronikusan a MODULO-ba.

A záróvizsgát az a hallgató kezdheti meg, aki a Tanulmányi Osztály (TO) által kiküldött névsorban szerepel, az adott napra be van osztva.

A hallgató köteles fényképes igazolvánnyal igazolni magát a záróvizsgán.

A beosztásban szereplő időpontok a szóbeli vizsgák megkezdésének idejét jelzik. A szóbeli vizsgákat megelőzi 2 óra (tanári mesterszakon 1 óra) felkészülési idő, ezért a hallgatóknak a Kötelező megjelenésre kiírt időpontban kell megjelenni a helyszínen, és megkezdeni a tétel kidolgozását.

A záróvizsga beosztás folyamatosan módosulhat, mert a hallgatók visszamondhatják a záróvizsga jelentkezésüket! Ezért a beosztást naponta frissítjük.

Szeged, 2019. december 18.

Üdvözlettel:

Boa Anikó
a Tanulmányi Osztály vezetője

Friss hírek RSS

Friss hírek

2020. március 27.
2020. március 12.

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317