Vállalati ösztöndíjak SZTE-s hallgatóknak

Több vállalat is támogatja a Szegedi Tudományegyetem tehetséges, szorgalmas diákjait különféle ösztöndíjakkal. A pályázatokat Modulon keresztül lehet beadni 2020. április 20-ig.

Évről évre egyre több vállalkozás tartja fontosnak a tehetséggondozást, így a Szegedi Tudományegyetemen megpályázható vállalati ösztöndíjak száma folyamatosan nő. A támogató cégek profilja sokszínű, így számos egyetemi hallgató talál pályázati lehetőséget. Idén az EPAM, a Givaudan, a Pick Szeged, a Printker, a Szegedi Vízmű, a TE-DI Trade és az N.I.C.S. kínál ösztöndíjakat.

A 2019/2020-as tanév vállalati ösztöndíjaira 2020. április 20. 12 óráig lehet pályázni.

További információ az SZTE Junior Akadémia honlapján.

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317