III.„Nyárindító” kerékpár és vízitúra egyetemi dolgozóknak

Az SZTE Sportközpont és a DÉMÁSZ Szeged Vízisport Egyesület nyárindító kerékpár és vízitúrát szervez egyetemi dolgozóknak 2017. június 24-én, szombaton.

Az SZTE Sportközpont és a DÉMÁSZ Szeged Vízisport Egyesület lehetőséget biztosít az egyetem oktatói és dolgozói, valamint családtagjaik számára egy közös kirándulásra, mely kerékpárral Algyőre, vízen vissza Szegedre, igény szerint sárkányhajóval, indián kenuval vagy páros túrakajakokkal történik.

Program:

Gyülekező 2017. június 24-én, szomabton 9 órakor a Vízitelepen (Felső Tisza part 4.)

Indulás kerékpárral a Tisza töltésen végig az Algyői strandig (16 km)

A strandon a kerékpárok felrakodása, szabad játék, tollas-, röplabda, foci, kajakok kipróbálása, lapát helyes fogása, evezés gyakorlása.

14 órakor vízre szállás és evezés a Tiszán a Vízitelepig

Várható érkezés: 17 óra

Vacsora: bográcsban készült paprikás krumpli

Szükséges felszerelés: Kerékpár, sapka, naptej, fürdő ruha, törölköző, tányér, evőeszköz, innivaló, szendvics.

Részvételi költség: 3.000 Ft, ami tartalmazza a kerékpárok visszaszállítását, a hajóbérlést, bográcsost.

Részvételi költség befizetése: SZTE Sportközpontban: kedd 12-14 óra között, szerda 12-14 óra között

Jelentkezési határidő: 2017. június 20.

Létszám: Minimum 16 fő, maximum 30 fő / a jelentkezés sorrendjében

Jelentkezésés bővebb információ: Petrovicsné Tejes Editnél: tejes@sport.u-szeged.hu, Tel: 20/389 7311

A hajó típus megadásával:

Sárkányhajó: 16 fő

Indián kenu: 2 felnőtt+2 gyerek, vagy 3 felnőtt

Kajak páros: 2 felnőtt, vagy 1 felnőtt+1 gyerek

A hajók beosztása a jelentkezés sorrendjében történik

SZTEinfo

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.