Nyílt nap felvételizőknek az SZTE Móra Ferenc Szakkollégiumban

Szakkollégiumi nyílt napra várják augusztus 6-án 10 órától azokat a leendő szegedi egyetemistákat, akik szívesen részesei lennének az SZTE Móra Ferenc Szakkollégium mindennapjainak.

Akik még nem tudják pontosan, hogy a lakhatás mely formáját válasszák, választhatják Szegeden, azokat szívesen látják az ország legnagyobb és a vidék egyik legjobb szakkollégiumában. Az SZTE Móra Ferenc szakkollégium augusztus 6-i nyílt napján a látogatók megismerkedhetnek a kollégiumi infrastruktúrával, az egyedülálló szakmai élettel és a közösségi szellemmel is.

nyilt_nap_szakkollegium

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.